Dikişsiz Çelik Çekme Boru

Dikişsiz Çelik Çekme Boru

Petrol ve Gaz Hat Boruları – Eşanjör Boruları – Kazan Boruları – Mekanik Tesisat Boruları – Hidrolik ve Pnömatik Devre Boruları – Konstrüksiyon Boruları – Casing & Tubing Boruları

Petrol Borusu

Petrol ve Gaz Hat Boruları

API 5L, ASTM ve ASME standardına uygun ve kaynak ağızlı veya API 5B standardına uygun dişli-manşonlu olarak Grade A ve Grade B kalite çelikler kullanılarak üretilen borulardır. Petrol Rafinerileri Petrol Tesisleri Gaz Tesisleri Kimyasal Depolama Tesisleri Termik Santraller ve Tesisleri HES Santralleri ve Tesisleri Endüstriyel Tesisler Limanlar

Eşanjör Borusu

Eşanjör Boruları

Isı eşanjörleri, kazan ve kondenslerde kullanılan ve genellikle ASME ve ASTM standartlarında A179, A192, A210 kalitelerde tercih edilen eşanjör borularına ek olarak Avrupa standardında EN 10216-2 üretim normunda alaşımlı ve alaşımsız yüksek sıcaklık kazan boruları da bu amaçla proje bazlı kullanılabilmektedir.

Dikişsiz Çelik Çekme Boru - Kazan Borusu

Kazan Boruları

Buhar kazanları, akışkan yataklı kazanlar, kızgın yağ kazanları yanı sıra her türlü pişirme fırınları, baca ve filtre sistemleri, basınçlı kaplar ve asfalt plentlerinde kullanılan , son derece üstün kalite ve kullanım koşullarına uygun çeşitli çelik sınıfları ve boyutları gerektiren borulardır. 750 ˚C sıcaklığa kadar çalışabilen kazanlarda süper heater, serpantin ve

Mekanik Borusu

Mekanik Tesisat Boruları

Dikişsiz çelik çekme Mekanik Borular otomotiv sanayinde, hidrolik sistemlerde, vagon imalat sanayinde ve zirai aletler sanayinde kullanılan, DIN 1629 standardına uygun St 52 ve özel amaçlar için geliştirilmiş 24Mn4 kalite çeliklerden üretilen borulardır. Milfit Boru A.Ş. enerji, otomobil ve inşaat makineleri  gibi endüstriyel makine pazarı da dahil olmak

Dikişsiz Çelik Çekme Boru - Hidrolik Borusu

Hidrolik ve Pnömatik Devre Boruları

Hidrolik ünitelerde akışkanı veya havayı tanklardan alıcılara alıcılardan tekrar tanka taşıyan elemanlardır. Yüksek basınca dayanıklı soğuk çekim dikişsiz çelik çekme borulardan EN 10305-4 E235+N ( St37-4 NBK ) veya E355+N (St 52 NBK) kalite standartlarında imal edilirler. Kullanım yerleri ve amaçlarına göre yağlı, fosfatlı ve Cr6 Free galvanizli olarak üretilirler.

Dikişsiz Boru - Konstrüksiyon Borusu

Konstrüksiyon Boruları

Konstrüksiyon boruları son yıllarda artan sosyal güvenlik güvencesi, maliyet etkinliği ve estetik ihtiyacı nedeniyle, inşaat mühendisliği ve inşaat gibi alanlarda kullanılmaktadır. Bunun sonucunda artan talepler karşısında çelik borular için birçok yeni özellik gerekli hale gelmiştir.

Çelik Boru - Petrol Borusu

Casing & Tubing Boruları

Casing boruları Petrol, Doğal Gaz, Sıcak Su, Buhar, Yer altı Suları ile Tuz ve benzeri katı malzemelerin yeryüzüne çıkarılması amacıyla açılan sondaj kuyularında kullanılan geniş çaplı borulardır. Genellikle API 5CT Standardına göre, H40, J55, K55, N80-Q, M65, L80, C90, C95, T95, P110 ve Q125 gibi çelik kalitelerinde üretilmekte olup çapları 4 ½” (114,3 mm) ile 20” (508 mm) arasında değişir.

Dikişsiz Çelik Çekme Boru!

SEKTÖR DENEYİMİ

GÜVEN

MÜŞTERİ ODAKLI HİZMET

GENİŞ STOK MİKTARI

SERTİFİKALI ÜRÜNLER

ZAMANINDA TESLİMAT

Her Proje bizim için önemlidir!

Projeleriniz, dikişsiz çelik çekme boru veya boru bağlantı elemanları ihtiyaçlarınız ister küçük ister büyük olsun bizim için her proje önemlidir!

Müşterilerimizle birlikte, sürekli bir diyalog içinde optimum dikişsiz boru ve boru bağlantı elemanları çözümünü geliştiriyoruz.

Milfit Boru olarak yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin dikişsiz boru ve boru bağlantı elemanları ihtiyaçları ve gereksinimleri her zaman birinci önceliğimiz olmuştur.

Dikişsiz Boru

Hakkımızda

Şirketimiz, MILFIT Boru ve Bağlantı Elemanları San. ve Tic. A.Ş. unvanı ile dikişsiz karbon çelik boru ithalatı ve boru bağlantı elemanları imalat ve ihracatını yapmak için kurulmuştur.

Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti

“Müşterilerimizin her birinin kendi proje ve dikişsiz boru ihtiyaçları vardır. Milfit Boru çözüm odaklı, stratejik bir ortak olarak hızlı ve güvenilir bir şekilde sizinle yoğun bir diyalog içindeyiz. ”

“Firmamız ve personelimiz kapsamlı bilgi birikimi ve uzun süreli uzmanlıkla, siz değerli müşterilerimizi güvenilir bir tedarikçi ve çözüm odaklı, stratejik geliştirme ortağı olarak destekliyoruz.”

“Milfit Boru olarak ithal etmekte olduğumuz tüm Dikişsiz Çelik Borular ” EN , DIN, ASTM, API ve GOST ” normlarında ve üretici test sertifikalı olup sertifikalarıyla birlikte teslim edilmektedir.”

Video Galeri

Bize Ulaşın

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Kişisel Bilgiler  * İle belirtilenler zorunlu alanlardır.


"İşbu form ile bilgilenmem kapsamında paylaşmakta olduğum kişisel verilerimin Bilgilendirme formu'ndaki amaçlarla ilgili mevzuat kapsamında işlenmesine, depolanmasına, Milfit Boru ve Bağlantı Elemanları Sanayi ve Tic. A.Ş. ve ilgilileriyle paylaşılmasına, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında aydınlatılmış olarak, açık şekilde muvafakat ederim.


İletişim Bilgilerimiz

Milfit Boru ve Bağlantı Elemanları Sanayi ve Tic. A.Ş.

Balçık Mahallesi Organize Cad. No 79 Gebze Kocaeli / Türkiye

0 262 751 53 90

info @ milfit.com.tr

error: Content is protected !!